3 Νίκες
ΠΡΩΤΗ ΜΟΝΗ Η ΚΑΒΑΛΑ
Με 3 νίκες σε ισάριθμες αναμετρήσεις η ανδρική ομάδα υδατοσφαίρισης του ΝΟΘΑΚ βρέθηκε μόνη στην κορυφή του Δ´ ομίλου της Ά φάσης για το πανελλήνιο πρωτάθλημα της Β´ Εθνικής κατηγορίας.
Ένα διήμερο γεμάτο ένταση , γκολ και χαμόγελα προσέφεραν οι παίχτες του ομίλου στο κοινό που βρέθηκε δίπλα τους στην προσπάθεια για άνοδο στην Α2 Εθνική κατηγορία.
Η Β ´φάση του πρωταθλήματος μεταφέρεται στην Θεσσαλονίκη το διήμερο 22-23 Ιουνίου 24, όπου θα κριθούν τα 2 εισιτήρια που οδηγούν στα πλέι οφ του πρωταθλήματος.
Εμείς θα είμαστε εκεί, εσείς ;
![](/admin/uploads/nothak/articles/rYRfTUwSrKe4yq42jB8RixdYmI5gbS_p.jpg)